Embrace the Great Outdoors with These Green Deals: Discounted Electric Bikes, Portable Power Stations, and EV Charger Adapters

V snahe objaviť nové miesta a zážitky sa oplatí vystrčiť nos z pohodlných domácich zón. Dnešné zelené akcie majú pre vás v ponuke širokú škálu produktov, ktoré majú za cieľ zlepšiť váš zážitok z pobytu na voľnom priestranstve. Nech už potrebujete elektrický bicykel pre váš nasledujúci dobrodružný výlet, prenosnú napájaciu stanicu pre nabíjanie vašich zariadení alebo adaptér pre nabíjanie elektromobilov na cestách, tieto ponuky to majú všetko.

V celej ponuke vyniká úžasná zľava na elektrický bicykel Hover-1 Altai Pro R500, ktorý je teraz dostupný len za 1162 dolárov, čo znamená úžasných zľavu 1138 dolárov oproti jeho pôvodnej cene. Ak máte radi štýlový dizajn motocyklov, tento elektrický bicykel vás zaujme. Disponuje výkonným 500W motorom a batériou 48V/20Ah, ktorá dosahuje maximálnu rýchlosť 28 míľ za hodinu a ponúka dojazd až 60 míľ na jedno nabitie. Bicykel je vybavený 20-palcovými hrubými pneumatikami, predným a zadným svetlom a smerovými svetlami, vďaka čomu poskytuje hladkú a bezpečnú jazdu aj na nerovnom teréne. Aplikácia Hover-1 E-Mobility vám umožňuje sledovať prejdenú vzdialenosť, navigovať pomocou GPS a prispôsobiť nastavenia elektrického bicykla.

Ďalšie zaujímavé zariadenie je prenosná napájacia stanica Jackery Explorer 600 Plus, ktorá je teraz dostupná za zvýhodnenú cenu 419 dolárov. Táto kompaktná napájacia stanica je ideálna pre kempingové výlety, cesty autom a v prípade núdze. S batériou o kapacite 632Wh a výkonom výstupu až 800W dokáže udržať vaše dôležité zariadenia nabité a prevádzkyschopné. Explorer 600 Plus disponuje šiestimi výstupnými portami, vrátane dvoch AC portov, dvoch USB-C portov, jedného USB-A portu a jedného portu pre automobil. Podporuje aj rýchle nabíjanie pomocou portov USB-C s výkonom 100W a 30W. Vďaka rôznym možnostiam nabíjania, vrátane solárneho, automobilového a domáceho napájania, môžete ľahko dobíjať napájaciu stanicu kdekoľvek sa práve nachádzate.

Nakoniec, adaptér pre nabíjanie elektromobilov Tesla to J1772 je teraz dostupný za len 100 dolárov a umožňuje vám nabíjať akýkoľvek elektromobil kompatibilný so štandardom J1772 na akýchkoľvek nabíjacích staniciách pre elektromobily Tesla úrovne 1 alebo 2. Adaptér je skvelým riešením pre tých, ktorí často pobývajú v Airbnbs alebo majú rodinných príslušníkov s vlastnými nabíjacími stanicami Tesly. Je kompaktný a ľahko prenosný a zaisťuje nabíjanie s rýchlosťou až 20 kW a zvláda až 80 A pre dobíjanie vášho elektromobilu.

Využite tieto zelené akcie a vyjdite z vášho komfortného zóny pre objavovanie nových miest a zážitkov. Pridajte sa k pohybu na vonku s týmito zľavnenými elektrickými bicyklami, prenosnými napájacími stanicami a adaptérmi pre nabíjanie elektromobilov.

Outdoorový priemysel prežíva významný rast, keďže stále viac ľudí sa snaží zlepšiť svoje vonkajšie zážitky. Od elektrických bicyklov po prenosné napájacie stanice a adaptéry pre nabíjanie elektromobilov existuje široká škála produktov, ktoré vyhovuje požiadavkám vonkajších nadšencov.

Elektrické bicykle, ako napríklad Hover-1 Altai Pro R500 e-bike, získavajú na popularite v posledných rokoch. Predpokladá sa, že trh s elektrickými bicyklami bude mať v období 2021 až 2026 priemernú ročnú mieru rastu viac ako 7 %. Dôvody, prečo sa stáva elektrický bicykel oblúbeným voľbou, zahŕňajú jeho ekologické vlastnosti, nízke náklady a zdravotné výhody. Ľudia sa stále častejšie rozhodujú pre elektrické bicykle ako spôsob dopravy alebo rekreačné účely.

Prenosné napájacie stanice, ako napríklad Jackery Explorer 600 Plus, sa stali neoddeliteľnou súčasťou vonkajších aktivít, ako napríklad kempovanie alebo cestovanie autom. Celosvetový trh s prenosnými napájacími stanicami má predpokladanú hodnotu viac ako 500 miliónov dolárov do roku 2026. Tieto prenosné napájacie stanice poskytujú spoľahlivý zdroj energie, ktorý umožňuje používateľom nabíjať ich zariadenia a spotrebiče aj na odľahlých miestach. Trend smerujúci k udržateľnému a obnoviteľnému spôsobu života prispel k popularite prenosných napájacích staníc.

Nárast elektromobilov vytvoril potrebu pohodlných riešení pre nabíjanie. Adaptéry pre nabíjanie elektromobilov, ako napríklad adaptér Rexing Tesla to J1772 EV Charger, umožňujú majiteľom elektromobilov dobíjať svoje vozidlá na rôznych nabíjacích staniciach. Celosvetový trh s dobíjacou infraštruktúrou pre elektromobily by mal do roku 2030 dosiahnuť hodnotu 140 miliárd dolárov. Problémy s interoperabilitou medzi rôznymi štandardmi nabíjania elektromobilov bežne spôsobujú komplikácie majiteľom elektromobilov. Adaptéry ako Tesla na adaptér J1772 pomáhajú preklenúť túto medzeru a zabezpečujú kompatibilitu s rôznymi typmi nabíjacích staníc.

Tieto výrobky nielenže uspokojia potreby vonkajších nadšencov, ale sú aj v súlade s rastúcou požiadavkou na udržateľné riešenia a ekologicky priateľné produkty. Vzhľadom na prioritizáciu zelených iniciatív vlád a jednotlivcov sa očakáva, že outdoorový priemysel bude aj naďalej expandovať a ponúkať inovatívne produkty na zlepšenie vonkajších zážitkov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o outdoorovom priemysle a súvisiacich produktov, navštívte outdoorindustry.org alebo theoutdoorstrader.com. Tieto webové stránky poskytujú hodnotné poznatky, predpovede trhu a informácie o priemysle.

By

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *