Tragic Accident Claims Life of Talented Teen Wrestler

Na parkovisku blízko stanice Metro-North v Harrison, New York sa v nedeľu večer stala tragická nehoda, ktorá si vyžiadala život 13-ročného Marka Anthonyho Giordana. Giordano, študent strednej školy Louisa M. Kleina, v momente nehody jazdil na elektrobicykli na streche parkovacieho domu.

Podľa správ skupina piatich neplnoletých, vrátane Giordana, jazdila svojimi bicyklami na streche, keď jeden z nich stratil kontrolu a preletel cez stenu, spadajúc piatimi poschodiami dole a stratil život. Doplnili sme, že

Metropolitná dopravná spoločnosť (MTA) získala videozáznam z kamier, ktoré zachytili túto tragickú udalosť, a potvrdila, že nie je podozrenie zo spáchania trestného činu.

Giordano bol talentovaným zápasníkom s hmotnosťou 220 libier a bol členom školského tímu. Jeho spoluhráči si ho s láskou spomínajú ako ”dieťa so zlatým úsmevom” a ako láskavého, zdvorilého a milujúceho človeka.

Aj keď na rôznych miestach parkovacieho domu jasne viditeľné značky informovali o zákaze jazdy na bicykli, susedia spomínajú, že toto miesto je populárnym miestom, kde mladí často vykonávajú túto aktivitu. Parkovisko sa nachádza blízko nového bytového komplexu Avalon Harrison a nižšie poschodia sú opatrené bezpečnostnou sieťou, avšak plot na streche je nekompletný, čo zanecháva úseky bez dodatočnej ochrany.

V súvislosti s touto tragédiou sa vynára otázka potreby dodatočných bezpečnostných opatrení a polície na parkovisku. S ohľadom na budúce plány sme kontaktovali MTA a aktualizácie poskytneme čo najskôr.

Táto veľmi nešťastná udalosť nám pripomína dôležitosť dodržiavania bezpečnostných smerníc a zabezpečenia, že rekreačné aktivity sa vykonávajú na určených miestach. Vtedy je len otázkou času, kedy sa po takýchto miestach začne naháňať polícia a trestať osoby bez povolenia prekvapí tak povediac vo vhodný moment (URL).

Na záver by sme radi vyjadrili sústrasť a naše myšlienky sú s rodinou a priateľmi Marka Anthonyho Giordana počas tohto ťažkého obdobia.

Často kladené otázky (FAQ)

By

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *