Okai’s New EB60 e-Bike: The Perfect Blend of Style and Functionality

Okai, dobre známy hráč v odvetví mestskej mobility, chystá na trh svoju najnovšiu inováciu – e-bicykel EB60. S povestným pre neustály vývoj a spätnú väzbu od zákazníkov, Okai vytvoril unikátny krokom a ponúka zároveň pohodlie aj bezpečnosť.

EB60 sa vyznačuje hliníkovým rámom s minimalistickým dizajnom, ktorý môže klamať, pretože ponúka aj dodatočnú funkcionalitu. Vybavený zadným nosičom na batožinu a predným nákladovým košíkom, tento e-bicykel uspokojuje potreby mestských cestujúcich.

Jednou z výnimočných vlastností EB60 je jeho vymeniteľný batériový dizajn, integrovaný do najväčšej trubky rámu bicykla. S batériou s kapacitou 9,6 Ah a napätím 36 V sľubuje e-bicykel dosah približne 100 km na jedno nabitie. Je však dôležité pripomenúť, že skutočné výsledky môžu byť o niečo nižšie vzhľadom na vonkajšie faktory, ako sú podmienky jazdy.

EB60 poháňa motor umiestnený v zadnom náboji s nominálnym výkonom 350 W. Dokáže sa vyrovnať s kopcovitým terénom s prevýšením až 14 % a poskytuje maximálny krútiaci moment 55 Nm, čo ho zľahka zvládne aj s nákladom. E-bicykel dosahuje maximálnu rýchlosť 32 km/h a má pneumatiky s priemerom 27,5 palcov a prierezom 1,95 palca, čo je ideálne pre mestské prostredie. EB60 je tiež vybavený hydraulickými brzdami a reťazovým prevodom, čo zabezpečuje optimálny výkon.

Pokiaľ ide o dizajn, EB60 prezentuje jednodielový strednoskôrý stvol a riadidlá, čo prispieva k jedinečnému a elegantnému vzhľadu. Integrovaný prístrojový panel pridáva dotyk modernosti do kokpitu.

Hoci nie je veľa informácií k dispozícii o presných špecifikáciách a váhe EB60, záujemcovia si môžu objednať tento inovatívny e-bicykel a zažiť ho na vlastnej koži. Renomé spoločnosti Okai pri dodávaní kvalitných produktov vzbudzuje dôveru v potenciál LyteCycle. Ak by náhodou očakávania neboli splnené, Okai poskytuje politiku vrátenia tovaru, ktorá zaručuje spokojnosť zákazníka.

Okai EB60 kombinuje štýl, funkcionalitu a dostupnosť v jednom balení. S jeho impozantným dojazdom, silným motorom a praktickými funkciami si mestskí cestujúci určite nájdu tento e-bicykel ako hodnotnú investíciu. Pripravte sa na hladkú a pohodlnú jazdu s najnovšou ponukou od spoločnosti Okai.

Často kladené otázky (FAQ)

By

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *