Electric Bikes/E-Bikes Market: A Sustainable and Growing Industry

Elektrický trh s bicyklami/e-bicyklami sa teší významnému rastu, s aktuálnym hodnotením 49,70 miliárd USD v roku 2023. Predpokladá sa, že tento trh vygeneruje predpokladaný príjem vo výške 78,43 miliárd USD do roku 2032, s robustnou ročnou mierou rastu (CAGR) 5,2% počas predpovedaného časového horizontu 2024-2032.

Elektrické bicykle, napájané elektromotormi a batériami, ponúkajú moderný a ekologický spôsob dopravy. Rozsah sa pohybuje od bicyklov, ktoré podporujú silu šliapania jazdca, až po pokročilejšie e-bicykle, ktoré si vyžadujú minimálne úsilie od používateľa. Elektrické bicykle získavajú popularitu ako alternatíva k skútrom a automobilom a ponúkajú praktické riešenie pre všeobecnú dopravu.

Trh s elektrickými bicyklami/E-bicyklami sa stáva čoraz konkurenčnejším, keď sa do tejto priemyslu zapájajú ďalšie firmy. Hlavnými hráčmi na trhu sú Accell Group, Bionx International Corporation, Panasonic Corporation a Yamaha Motor Co. Ltd., medzi inými.

Rast tohto priemyslu možno pripísať niekoľkým faktorom. Po prvé, zvýšená federálna dotácia na predaj elektrických bicyklov povzbudila viac ľudí k prechodu na túto ekologickú formu dopravy. Okrem toho, keď ceny benzínu stúpajú, elektrické bicykle ponúkajú cenovo výhodnú alternatívu k benzínovým vozidlám. Technologické pokroky v výrobe elektrických bicyklov prispeli k rastu trhu.

V závislosti od typu produktu sa očakáva, že vedecký sektor bude dominovať na celosvetovom trhu s elektrickými bicyklami/e-bicyklami. Tento sektor ponúka vylepšený zážitok zákazníka, znížený hluk a premávku a podporuje zdravší životný štýl tým, že znižuje riziko obezity a súvisiacich zdravotných problémov. Tiež sa očakáva rýchly rast kategórie turistika a horská cyklistika v nasledujúcich rokoch, ktorý poháňa rastúci záujem mladej generácie o outdoorové aktivity.

Záverom, trh s elektrickými bicyklami/E-bicyklami prosperuje vďaka dopytu po udržateľných a efektívnych dopravných riešeniach. S technologickým pokrokom a stúpajúcou povedomosťou zákazníkov sa očakáva, že tento trh sa bude rozširovať a dosiahne hodnotu 78,43 miliárd USD do roku 2032.

Zdroj: Polaris Market Research

Časté otázky

By

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *