Nechgreenera ušetríte s elektrickými bicyklami a nabíjacími stanicami Anker

Na začiatku tejto týždňovej ponuky sú elektrické bicykle GOTRAX CTI Step-Over za 699 dolárov, a elektrické vysokotlakové čističe značky Greenworks so zľavou až 40%. Okrem toho môžete využiť aj ďalšie úžasné ponuky na zelené technológie.

Ak hľadáte elektrický bicykel za skvelú cenu, Best Buy ponúka elektrický bicykel GOTRAX CTI Step-Over za 699 dolárov s dopravou zdarma. Táto cena predstavuje 30% zľavu oproti pôvodnej cene 999 dolárov. Bicykel je vybavený 350W motorem, odnímateľnou batériou a dosahuje rýchlosť až 20 mph. Taktiež je vybavený 27,5-palcovými pneumatikami, vodotesným certifikátom IPX4 a digitálnym displejom, ktorý poskytuje informácie o rýchlosti, úrovni nabitia batérie a ujazdenej vzdialenosti.

Ak sa zaujímate o solárnu energiu, Anker ponúka zvýhodnený balík Anker SOLIX C1000 Portable Power Station s 200 W solárnym panelom za 899 dolárov. Tento balík vám poskytuje 1 056 Wh kapacitu a maximálny výstupný výkon 2 400 W. Môže byť úplne nabitý zásuvkou za 58 minút a nabíjaný slnečným panelom za 1,8 hodiny s vstupným výkonom 600 W. Disponuje 11 rôznymi portami, vrátane USB a AC zásuviek.

Greenworks ponúka zľavu až 40% na elektrické vysokotlakové čističe pomocou promo kódu GWDOTW pri objednávke. Jedna z najväčších zliav je na model 40V 800 PSI Cold Water Bucket Pressure Washer, ktorý je v súčasnosti dostupný za 167,99 dolárov. Tento čistič má výkon 800 PSI a prietok vody 1,0 GPM. Je vybavený tromi rôznymi trystkami a batériou s kapacitou 4,0 Ah, ktorá sa dá využiť aj ako power banka pre vaše zariadenia.

Ak teda hľadáte zelené technológie za výhodné ceny, tieto ponuky sú pre vás ideálne. Nechgreenera a šetríte s elektrickými bicyklami a nabíjacími stanicami Anker a získajte kvalitné produkty za skvelú cenu.

FAQ (často kladené otázky):

1. Aká je cena elektrického bicykla GOTRAX CTI Step-Over a čo je zahrnuté v ponuke?
Elektrický bicykel GOTRAX CTI Step-Over je k dispozícii za 699 dolárov a zahŕňa dopravu zdarma. Obsahuje 350W motor, odnímateľnú batériu, 27,5-palcové pneumatiky, certifikát IPX4 a digitálny displej.

2. Akú rýchlosť môže dosiahnuť elektrický bicykel GOTRAX CTI Step-Over?
Elektrický bicykel GOTRAX CTI Step-Over môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 20 mph.

3. Aké sú špecifikácie Anker SOLIX C1000 Portable Power Station?
Anker SOLIX C1000 Portable Power Station poskytuje 1 056 Wh kapacitu a maximálny výstupný výkon 2 400 W. Je vybavený 200 W solárnym panelom, a môže byť nabíjaný zásuvkou alebo slnečným panelom.

4. Aké sú výhody elektrického vysokotlakového čističa od značky Greenworks?
Elektrický vysokotlakový čistič od značky Greenworks má zľavu až 40% s použitím promo kódu GWDOTW. Model 40V 800 PSI Cold Water Bucket Pressure Washer je dostupný za 167,99 dolárov. Čistič má výkon 800 PSI, prietok vody 1,0 GPM a obsahuje rôzne príslušenstvo a batériu s kapacitou 4,0 Ah.

5. Kde môžem nájsť ďalšie informácie o týchto produktov a technológiách?
Pre ďalšie informácie o týchto produktov a technológiách navštívte stránky:
Best Buy – elektrický bicykel GOTRAX CTI Step-Over,
Anker – Anker SOLIX C1000 Portable Power Station,
Greenworks – elektrické vysokotlakové čističe.