V noci prišlo k šokujúcej nehode v Moore Parku v Sydney, pri ktorej utrpel zranenia 29-ročný cyklista, keď sa stretol so ženou oblečenou do koženej bielizne. Cyklista, ktorý využíval elektrické bicykel značky Lime, bol vážne zranený a musel byť okamžite transportovaný do nemocnice St. Vincent.

Podľa polície malo prísť k nehode na South Dowling Street, kde sa zrážka medzi Subaru sedanom a e-bikom stala blízko kríženia so Devonshire Street. Prvotný alkoholtest ukázal, že 27-ročná vodička mala nadmernú hladinu alkoholu v krvi. Preto bola presunutá do nemocnice St. Vincent, kde podstúpila povinné testovanie krvi a moču.

Čo však spečatilo túto nehodu je fakt, že žena bola oblečená do koženej bielizne. Tento detail okamžite zaujal pozornosť miestnych obyvateľov a médií. Polícia sľúbila pokračovať vo vyšetrovaní okolností tejto nehody, avšak podrobnosti zostávajú nejasné. Nie je jasné, či tento bizarný odev vodičky mal akýkoľvek vplyv na samotnú nehodu.

Zatiaľ si žena vyslúžila obvinenie z jazdy pod vplyvom alkoholu s miernym stupňom rizika. Bude sa musieť v skorom termíne stretnúť s Downing Centre Local Court, konkrétne 14. marca, aby sa vyjasnili všetky okolnosti tejto nehody.

Žiaľ, ani cyklista, ani vodička nemali šťastie a obe osoby utrpeli vážne zranenia. Polícia preto vyzýva všetkých, čo mali možnosť byť svedkami tejto tragédie alebo máte nejaký záznam z aute so záznamom jazdy (dashcam), aby ihneď kontaktovali miestny trestný zákoník Crime Stoppers na telefónnom čísle 1800 333 000.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Čo sa stalo v Moore Parku v Sydney?
V noci došlo k nehode, kde sa cyklista stretol so ženou oblečenou do koženej bielizne. Cyklista utrpel vážne zranenia a bol okamžite prevezený do nemocnice.

2. Akým typom bicykla sa cyklista v tomto prípade jazdil?
Cyklista využíval elektrický bicykel značky Lime.

3. Kde presne sa stala nehoda?
Nehoda sa stala na South Dowling Street blízko kríženia so Devonshire Street v Moore Parku v Sydney.

4. Aké zranenia utrpel cyklista?
Cyklista utrpel vážne zranenia a musel byť okamžite transportovaný do nemocnice St. Vincent.

5. Aká bola príčina tejto nehody?
Podľa polície mala vodička Subaru sedanu, ktorá sa stretla s cyklistom, nadmernú hladinu alkoholu v krvi.

6. Prečo oblečenie ženy do koženej bielizne spôsobilo rozruch?
Oblečenie vodičky do koženej bielizne vzbudilo záujem miestnych obyvateľov a médií, avšak nie je jasné, či malo akýkoľvek vplyv na samotnú nehodu.

7. Aké obvinenie čelí vodička?
Vodička čelí obvineniu z jazdy pod vplyvom alkoholu s miernym stupňom rizika. Bude predvolaná pred súd 14. marca.

8. Ako môžem pomôcť s prípadom, ak som bol svedkom alebo mám záznam z dashcamu?
Ak máte informácie alebo záznam z dashcamu týkajúci sa tejto tragédie, môžete kontaktovať miestny trestný zákoník Crime Stoppers na telefónnom čísle 1800 333 000.

Definície dôležitých pojmov:

– Cyklista – osoba, ktorá jazdí na bicykli
– Elektrický bicykel – bicykel poháňaný elektrickým motorom
– Lime – značka elektrických bicyklov
– Subaru sedan – typ vozidla vyrobeného automobilkou Subaru

Súvisiace odkazy:

St. Vincent’s Hospital Sydney
Crime Stoppers