Výhodné cyklistické zliav[y] a ponuky na REI: Nájdi si tú najlepšiu cyklotúru pre seba!

Ak aj teraz ešte prechádzame zimou, jar bude tu skôr, ako si myslíme, a možno sa už blíži ten správny čas na upgrade nášho cyklistického vybavenia, aby sme využili slnečnejšiu sezónu. Pred predsedníckym dňom pripravuje REI výpredaj bicyklov, prilieb a ďalšieho cyklistického príslušenstva so značnými zľavami. Dokonca aj niektoré z najlepších elektrických bicyklov sú teraz v akcii, takže si môžeme všetko vychutnávať a jazdiť s vetrom vo vlasoch. Nakupujte cyklistické zľavy na REI.

Zľavy na bicykle na REI sú skvelou výhovorkou na upgrade horského bicykla pre dobrodružné jazdy, investovanie do nového ekologicky šetrného e-biku ako spôsobu, ako sa dopravovať do práce alebo kúpiť novú prilbu na ochranu nášho hlávneho orgánu. REI predáva niektoré z najobľúbenejších bicyklov a príslušenstva so zľavou až 50 %, takže pre každého niečo nájdeme, vrátane detí.

Jedno z výhodných elektrických bicyklov, ktoré si zaslúži pozornosť, je REI Co-op Cycles Generation e1.1 elektrický bicykel, ktorý je teraz zľavnený o 40 %. Od krátkych výjazdov do práce až po víkendové jazdy po meste, tento e-bike ponúka všestranný dizajn a päť režimov asistencie, ktoré môžu pomôcť pri jazde rýchlosťou až 20 mph (32 km/h). V bežnom prípade stojí 1 500 dolárov (1 250 eur) a teraz ho môžeme kúpiť za 900 dolárov (750 eur), čo je rovnaká nízka cena, akú sme videli počas sviatkov.

Nižšie sme pre vás zhrnuli najlepšie ponuky na bicykle, príslušenstvo a odev dostupné na REI dnes.

Najlepšie ponuky na e-biky na REI

Elektrické bicykle sa stali čoraz populárnejšími medzi mestskými obyvateľmi a študentmi, ktorí hľadajú pohodlný a efektívny spôsob dopravy. Okrem úspory času a peňazí podporujú aj zdravší životný štýl a zníženie vplyvu na životné prostredie. Kvalitné e-biky sú preto ideálne pre malé obce aj veľké mestské aglomerácie.

Najlepšie ponuky na bicykle na REI

Najlepšie ponuky na cyklistické príslušenstvo a oblečenie na REI

Seriózni cyklisti by mali vyťažiť z výpredaja REI, pretože je plný cyklistických topánok, cyklistických šortiek, plášťov do dažďa a ďalšieho príslušenstva, ktoré vylepší našu jazdu.

Ak chcete ešte viac výhodných ponúk z REI, pozrite si aj všetky najlepšie výpredaje bundičiek Patagonia a The North Face, ktoré vás udržia teple a útulne tento zimný čas.

Často kladené otázky o zľavách na bicykle na REI:

1. Aké výhody získam z výpredaja bicyklov na REI?
Výpredaj na REI je skvelou príležitosťou na upgrade vášho horského bicykla, investíciu do ekologicky šetrného e-biku alebo na kúpu nového príslušenstva ako napríklad prilby. REI ponúka zľavy až do 50% na niektoré z najobľúbenejších bicyklov a príslušenstva vrátane detských.

2. Aký je zľavnený elektrický bicykel, ktorý si zaslúži pozornosť?
Jedným z výhodných elektrických bicyklov je REI Co-op Cycles Generation e1.1, ktorý je teraz zľavnený o 40%. Tento e-bike ponúka všestranný dizajn a päť režimov asistencie, ktoré vám môžu pomôcť pri jazde rýchlosťou až 20 mph (32 km/h). Pôvodná cena je 1 500 dolárov (1 250 eur) a teraz je možné ho kúpiť za 900 dolárov (750 eur).

3. Aké sú najlepšie ponuky na e-biky na REI?
Najlepšie ponuky na e-biky na REI sa menia, preto je dobré sledovať stránku s aktuálnymi ponukami. Aktuálne zľavy a informácie o dostupných e-bikoch nájdete na hlavnom doméne REI.

4. Čo potrebujem vedieť o elektrických bicykloch?
Elektrické bicykle sa stávajú čoraz populárnejšie medzi mestskými obyvateľmi a študentmi ako pohodlný a efektívny spôsob dopravy. Okrem úspory času a peňazí prispievajú k zdravšiemu životnému štýlu a zníženiu vplyvu na životné prostredie. Sú ideálne pre malé obce aj veľké mestské aglomerácie.

5. Aký typ príslušenstva je možné získať na REI?
Výpredaj na REI zahŕňa aj širokú ponuku cyklistického príslušenstva ako topánky, šortky, plášťov do dažďa a ďalšieho oblečenia vhodného pre cyklistiku. Na stránke REI nájdete aktuálne ponuky a informácie o dostupnom príslušenstve.

6. Kde môžem nájsť ďalšie výhodné ponuky?
Ak hľadáte ďalšie výhodné ponuky na REI, môžete si pozrieť aj výpredaje bundičiek Patagonia a The North Face, ktoré vás udržia teple a útulne počas zimy.