Razor Rambler TRL: Elektrický horský bicykel s retro štýlom

Razor, známy výrobca kolieskových vozíkov a kolobežiek, predstavuje svoju najnovšiu prírastok – Razor Rambler TRL. Ide o elektrobicykel určený pre jazdu v teréne, ktorý kombinuje retro štýl s modernou technológiou.

Razor Rambler TRL je osadený 750-wattovým bezkartáčovým hub motorm v zadnom kolese. Motor je napájaný 46,8V lítiovým iónovým batériovým balíkom, ktorý mu poskytuje dostatočný výkon aj na neasfaltové cesty. S maximálnou rýchlosťou 19,9 mph dokáže tento elektrobicykel zvládnuť rôzne trasy a s celkovým dojazdom až 16,6 míle vám poskytne pocit slobody. Dostupné sú tiež štyri stupne pedal asistencie, ktoré vám umožnia šetriť batériu a rozšíriť dojazd.

Razor Rambler TRL je konštruovaný s pevným rámom z ocele, ktorý je odolný a dokáže zvládnuť anspruchvé podmienky terénu. 20-palcové pneumatiky s hrubým dezénom vám zlepšia trakciu na štrku, blate a iných náročných povrchoch. Bicykel je vybavený nastaviteľnou pružinovou vidlicou a hydraulickými kotúčovými brzdami na prednom aj zadnom kolese, čo zaručuje dostatočnú brzdnú silu.

Razor Rambler TRL je predovšetkým určený pre ľahšie, relaxačné jazdy, ktoré vám prinášajú radosť a zážitok z prírody. Bicykel je hodnotený pre nosnosť do 220 libier, takže neodporúča sa preprava veľkého množstva vybavenia. Pre väčších jednotlivcov je vhodnejšie zvoliť si iný model elektrobicykla.

Tento elektrobicykel je vybavený aj displejom, ktorý zobrazuje rýchlosť, stav batérie a úroveň výkonu. K dispozícii sú tiež ďalšie funkcie, ako napríklad LED svetlá, polohovateľný oceľový riadidlá, komfortná sedadlo typu lavica, hliníkové pedále a výklopná stojka.

Razor Rambler TRL je momentálne k dispozícii na trhu. Tento elektrobicykel ponúka skvelú kombináciu retro vzhľadu a výkonu moderného elektromotora, čím prináša nový zážitok z jazdy v teréne. Vyberte si tento impozantný elektrobicykel a objavujte svet.

Často kladené otázky (FAQ) o Razor Rambler TRL:

1. Čo je Razor Rambler TRL?
Razor Rambler TRL je elektrobicykel od výrobcu kolieskových vozíkov a kolobežiek Razor. Je určený pre jazdu v teréne a kombinuje retro štýl s modernou technológiou.

2. Aký je výkon a dojazd elektrobicykla Razor Rambler TRL?
Razor Rambler TRL je osadený 750-wattovým bezkartáčovým hub motorm v zadnom kolese. Je poháňaný 46,8V lítiovým iónovým batériovým balíkom, ktorý poskytuje dostatočný výkon na jazdu aj po neasfaltových cestách. S maximálnou rýchlosťou 19,9 mph dokáže prejsť až 16,6 míľ.

3. Sú na tomto elektrobicykli dostupné rôzne stupne pedal asistencie?
Áno, Razor Rambler TRL ponúka štyri stupne pedal asistencie, ktoré vám umožňujú šetriť batériu a zvýšiť dojazd.

4. Aký materiál je použitý na ráme elektrobicykla Razor Rambler TRL?
Razor Rambler TRL má pevný rám z ocele, ktorý je odolný a schopný zvládnuť aj náročné terénne podmienky.

5. Aké sú ďalšie funkcie tohto elektrobicykla?
Razor Rambler TRL je vybavený nastaviteľnou pružinovou vidlicou, hydraulickými kotúčovými brzdami na prednom i zadnom kolese, displejom zobrazujúcim rýchlosť, stav batérie a úroveň výkonu, LED svetlami, polohovateľnými oceľovými riadidlami, komfortným sedadlom typu lavica, hliníkovými pedálmi a výklopnou stojkou.

6. Akú váhu je možné prepraviť na tomto elektrobicykli?
Razor Rambler TRL je hodnotený pre nosnosť do 220 libier, takže nie je vhodný na prepravu veľkého množstva vybavenia.

7. Kde je možné tento elektrobicykel zakúpiť?
Razor Rambler TRL je momentálne k dispozícii na trhu.

Pre viac informácií navštívte oficiálnu webovú stránku Razor: www.razor.com