Prvý cyklistický elektrodeň ponúkne testovanie elektrických bicyklov v Londýne

Už len niekoľko týždňov zostáva do veľkého cyklistického podujatia v Londýne. Cyklisti a záujemcovia o elektrobicykle si môžu rezervovať dátum 28. apríla, keď sa uskutoční prvý Cyklistický elektrodeň. Lokalitou tohto zatvoreného podujatia bude VeloPark v Lee Valley.

Jazdci, ktorí uvažujú o kúpe elektrobicykla, budú mať jedinečnú príležitosť vyskúšať si rôzne elektrobicykle na spevnených cyklotratiach, mimo premávky, aby mohli poctivo otestovať vlastnosti každého bicykla a zoznámiť sa s funkciami, ktoré ponúka každá značka.

Na tomto podujatí budú k dispozícii elektrobicykle od mnohých renomovaných a cenovo dostupných výrobcov. Okrem toho budú jazdci môcť vyskúšať aj najnovšie nákladné bicykle, ktoré dokážu nahradiť druhé auto.

Mark Sutton, riaditeľ Cycling Electric, povedal: „Testovacia jazda zohráva neuveriteľne dôležitú úlohu pri kúpe elektrobicykla, pretože umožňuje prežiť si skutočný zážitok z jazdy v uzavretom VeloParke v Lee Valley. Demonštrácie majú obrovský potenciál zmeniť náš štýl každodenného pohybu.“

Pre účastníkov, ktorí sa ešte nechcú rozhodnúť pre kúpu vlastného elektrobicykla, bude na podujatí prítomný dodávateľ elektrobicyklov Blike, ktorý ponúkne prenájom bicyklov. Prítomní budú tiež odborníci z iniciatívy The Green Commute Initiative, ktorí vysvetlia, ako si môžu potenciálni záujemcovia ušetriť peniaze pri kúpe elektrobicykla.

Cyklistický elektrodeň sa začne o 10:00 ráno a jazdci budú mať možnosť testovať bicykle až do 16:00 hodiny. Vstupenky si môžete zakúpiť online na internetovej stránke www.cyclingelectricdemodays.com a aplikovať promo kód DEMOEB, aby ste získali zľavu vo výške 33%.

Tak si zarezervujte tento dátum a príďte si vyskúšať skvelý zážitok z jazdy na elektrobicykli!

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kedy sa uskutoční Cyklistický elektrodeň?
Cyklistický elektrodeň sa uskutoční 28. apríla.

2. Kde sa bude konať Cyklistický elektrodeň?
Podujatie sa bude konať v Londýne, konkrétne vo VeloParku v Lee Valley.

3. Aké budú možnosti pre záujemcov o elektrobicykle?
Na podujatí budú záujemcovia mať príležitosť vyskúšať si rôzne elektrobicykle na spevnených cyklotratiach mimo premávky.

4. Aké výrobky budú k dispozícii na Cyklistickom elektrodni?
Na podujatí budú dostupné elektrobicykle od rôznych renomovaných a cenovo dostupných výrobcov. Okrem toho budú záujemcovia môcť vyskúšať aj najnovšie nákladné bicykle.

5. Aký je účel testovacej jazdy?
Testovacia jazda je dôležitá pri kúpe elektrobicykla, pretože umožňuje zážitok z jazdy a možnosť otestovať vlastnosti jednotlivých bicyklov.

6. Budú na podujatí aj možnosti prenájmu elektrobicyklov?
Áno, na podujatí bude prítomná spoločnosť Blike, ktorá ponúka možnosť prenájmu elektrobicyklov.

7. Budú odborníci prítomní, aby poradili pri kúpe elektrobicykla?
Na podujatí budú odborníci z iniciatívy The Green Commute Initiative, ktorí poskytnú informácie, ako ušetriť peniaze pri kúpe elektrobicykla.

8. Aké sú časy a lístky na podujatie?
Cyklistický elektrodeň začína o 10:00 ráno a končí o 16:00 hodine. Lístky je možné zakúpiť online na stránke www.cyclingelectricdemodays.com with a promo kódom DEMOEB.

Nadefinované pojmy:

– Cyklistický elektrodeň: Podujatie v Londýne, ktoré umožňuje záujemcom o elektrobicykle vyskúšať si rôzne modely na spevnených cyklotratiach.
– Elektrobicykel: Bicykel poháňaný elektrickým motorom, ktorý pomáha cyklistovi pri jazde.
– VeloPark: Cyklistická lokalita v Lee Valley v Londýne.
– Spevnené cyklotrasy: Cyklotrasy s pevným povrchom, často asfaltové, na ktorých je pohodlnejšie a jednoduchšie bicyklovať.
– The Green Commute Initiative: Iniciatíva, ktorá sa zaoberá podporou ekologickej dopravy a poskytuje informácie o výhodách elektrobicyklov.

Súvisiace odkazy:

Stránka Cyklistického elektrodeňa