Introducing the Formula Belva: Revolutionizing the World of Enduro Forks

Ako sa rozvíja horský bicyklov, takzvaný e-bikes, získavajú na popularite, dopyt po vysoko výkonných systémoch tlmenia dosiahol nové maximá. Uznávajúc túto potrebu, Formula vyvinula revolučný enduro vidlicový záves Belva, ktorý stanovuje nový štandard pre ovládnutie a výkon.

Na rozdiel od tradičných jednoduchých vidlíc, ktoré môžu mať problémy s uspokojením požiadaviek náročných jazdcov, osobitne na dlhých elektrických bicykloch s veľkým zdvihom, je Formula Belva navrhnutá na excelentné výkony v týchto podmienkach. S jeho impozantnou tuhosťou a možnosťou veľkého zdvihu je táto vidlica záhadným faktorom pre trh s elektrickými bicyklami s veľkým zdvihom a nadšencov bike parkov.

Čím sa odlišuje Formula Belva, je jeho duálny dizajn koruny, ktorý je špeciálne inžinierne navrhnutý tak, aby sa eliminovala ohybnosť na konci koreňového riadenia (CSU), bez ohľadu na veľkosť stlačenia. Tento inovatívny nastavenie zabezpečuje optimálnu presnosť riadenia a zároveň zachováva trakciu a pohodlie na trati. Sústredením sa na tuhosť a ohyb, Formula vytvorila vidlicu, ktorá ponúka to najlepšie z oboch svetov.

Ďalším pozoruhodným prvkom Belvy je jeho hmotnosť. Napriek tomu, že je to duálna korunková vidlica, je porovnateľná s jednoduchou vidlicou s priemerom stĺpov 38 mm, čo ju robí vhodnou na použitie na enduro bicykloch bez zbytočného pridávania hmotnosti. Toto sa dosiahlo vďaka použitiu ľahkých kovaných korún a iných starostlivo vybratých komponentov.

Formula Belva tiež zahŕňa pokročilú technológiu na zlepšenie zážitku z jazdy. Systém ladenia kompresie (CTS) umožňuje jazdcom ľahko upraviť krivky záznamu kompresie vidlice a dosiahnuť želaný výkon. CTS používa vymeniteľné ventily kompresie, čo umožňuje rýchle prispôsobenia na trati. Okrem toho Belva využíva single pozitívnu vzduchovú pružinu s cievkovou negatívnou pružinou, čo zabezpečuje jednoduchú a efektívnu inštaláciu.

Vytvorená s presnosťou a pozornosťou na detail, Belva má ľahké 35mm stĺpiky, kúlový riadit, a 15mm os. Jeho všestrannosť je ďalej zvýšená zahrnutím neopos technológie, ktorá poskytuje možnosť upraviť koniec zdvihu a stabilitu polovice zdvihu.

Na záver, Formula Belva je skutočným zmenovačom vo svete enduro vidlíc. S jeho duálnym dizajnom, impozantnou tuhosťou a pokročilou technológiou poskytuje neuveriteľnú kontrolu a výkon pre jazdcov, ktorí hľadajú ultimatívny zážitok z horských bicyklov. Pripravte sa zmeniť svoju jazdu s formulárom Belva.

Priemysel horských bicyklov zažíva významný rast v posledných rokoch, pričom elektrické horské bicykle získavajú popularitu medzi jazdcami. Tento nárast dopytu vytvoril potrebu pre vysokej úrovne systémy tlmenia, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky náročných jazdcov, najmä na dlhých elektrických bicykloch s veľkým zdvihom. Formula, popredný výrobca v odvetví, uznal túto potrebu a vyvinul revolučnú vidlicu Belva, aby ju zvládol.

Trhová predpoveď pre elektrické horské bicykle je sľubná, pričom odborníci predpokladajú pokračujúci rast v nasledujúcich rokoch. Tento trend je podporovaný faktormi ako zväčšujúci sa záujem o vonkajšie aktivity, pokroky v technológii a rastúca informovanosť o výhodách elektrických bicyklov, vrátane ich schopnosti zdolať náročné terény. Ako sa elektrické horské bicykle stávajú bežnými, predpokladá sa, že dopyt po komponentoch, ako sú vysoko výkonné systémy tlmenia, porastie.

Formula Belva je špeciálne navrhnutá na excelentné výkony na rastúcom trhu s elektrickými horskými bicyklami s veľkým zdvihom a má na zreteli nadšencov bike parkov. Jeho duálny dizajn ho odlišuje od tradičných jedno korunkových vidlíc a zabezpečuje optimálnu presnosť riadenia, bez ohľadu na veľkosť stlačenia. Táto inovatívna vlastnosť rieši potrebu tuhosti a pružnosti, čím je ideálna voľba pre jazdcov, ktorí hľadajú kontrolu a pohodlie na trati.

Hmotnosť je dôležitým zvažovaním pre jazdcov pri výbere systémov tlmenia. Napriek tomu, že je to duálna korunková vidlica, je Formula Belva porovnateľná s jedno korunkovou vidlicou s 38 mm stĺpom. To je dosiahnuté pomocou ľahkých kovaných korún a starostlivo vybratých komponentov. Belva ponúka výhodu zlepšeného výkonu bez pridania zbytočnej hmotnosti na bicykel.

Formula Belva zahŕňa pokročilú technológiu na ďalšie zlepšenie zážitku z jazdy. Systém ladenia kompresie (CTS) umožňuje jazdcom jednoducho nastaviť krivky záznamu kompresie vidlice podľa ich požiadaviek na výkon. Zahrnutím vymeniteľných ventilov kompresie je možné rýchle prispôsobenia na trati, zabezpečujúc, že jazdci sa môžu prispôsobiť meniacim sa podmienkam. Okrem toho, Belva využíva jednu pozitívnu vzduchovú pružinu s cievkovou negatívnou pružinou, čím poskytuje jednoduché a efektívne nastavenie pre jazdcov.

S ľahkými 35mm stĺpikmi, kúlovým riaditeľom a 15mm osu, je Belva vyrobená s presnosťou a pozornosťou na detail. Tiež obsahuje neopos technológiu, ktorá umožňuje prispôsobiteľné nastavenie konca zdvihu a stabilitu polovice zdvihu. Tieto vlastnosti prispievajú k všestrannosti Belvy a robia ju vhodnou pre širokú škálu štýlov jazdy a terénov.

V závere, Formula Belva je zmenovačom vo svete enduro vidlíc, ponúkajúci bezkonkurenčnú kontrolu a výkon pre jazdcov, ktorí hľadajú ultimatívny zážitok z horských bicyklov. Ako dopyt po elektrických horských bicykliach a vysoko výkonných systémoch tlmenia ďalej rastie, je Formula Belva dobre pozicionovaná na uspokojenie požiadaviek jazdcov, ktorí sa chcú odvážiť zmeniť svoj výžitok.

Pre viac informácií o spoločnosti Formula a ich výrobkoch, navštívte ich oficiálnu webovú stránku: Formula.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *