eBikes USA premiestňuje svoj obchod mimo Cherry Creek

eBikes USA balí svoj obchod v oblasti Cherry Creek a presúva sa na západ od diaľnice Interstate 25.

Houshmand Moarefi, majiteľ spoločnosti eBikes USA, uviedol: „Cherry Creek nám pomohlo dostať sa na mapu, ale vedel som, že tento deň môže prísť.“

Po štyroch rokoch strávených v nákupnom centre Plaza at Cherry Creek na adrese 201 University Blvd., kde eBikes USA začalo, Moarefi oznámil, že o mesiac presťahuje svoju predajňu na adresu 1205 W. Byers Place v štvrti Valverde.

Spoločnosť už má svoje skladové a servisné centrum na tomto mieste.

Moarefi povedal BusinessDen v novembri, že uvažuje o presťahovaní z drahého Cherry Creek, aby ušetril peniaze a mohol konkurovať národným predajcom. S koncom nájomnej zmluvy v marci sa rozhodol, že teraz je ten správny čas.

„Zmeny vo svetovej ekonomike, vplyv zľavových poukážok na miestne trhy a neustále stúpajúce náklady na nehnuteľnosti nám znemožňujú ostať v Cherry Creek,“ uviedol.

Moarefi hovoril, že preskladňuje polovicu zo svojich 6000 štvorcových stôp severne od ulice Alameda na nové predajné miesto eBikes USA. Je to rovnaká veľkosť ako obchod v Cherry Creek.

„V januári 2021 som získal tento priestor s myšlienkou, že ak sa niečo stane s Cherry Creek, už máme priestor, v ktorom môžeme dlhodobo zostať,“ povedal Moarefi.

Ebikes USA – predajňa v Cherry Creek. (Súkromie spoločnosti ebikes USA)

Moarefi uviedol, že po dokončení stavby mosta Alameda a diaľnice I-25 bude servisné centrum skvelým miestom na predaj, pretože je priamo vedľa cyklotrasy Platte River, má vlastné parkovisko a nachádza sa priamo pri diaľnici.

Povedal, že nájomné je približne o tretinu nižšie ako v Cherry Creek. Okrem toho znížil aj poistenie a taktiež sa zbavil nákladov na montáž, prácu a prepravu bicyklov medzi miestami.

S ušetrenými peniazmi a energiou chce Moarefi rozšíriť eBikes USA ponukou prenájmu elektrobicyklov a predajom online. Doteraz to podľa neho spoločnosť nerobila, pretože jej chýbalo personál na doručovanie a peniaze na marketing.

„Toto je obchodné rozhodnutie,“ povedal Moarefi. „Veľmi sme vďační za Cherry Creek a za to, čo nám umožnila v posledných štyroch rokoch. Ale teraz prechádzame na niečo nové.“

Podľa záznamov platí Realitná spoločnosť Dikeou z Denveru za nákupné centrum Plaza at Cherry Creek. Na webovej stránke LoopNet za nájomné za eBikes USA v tejto oblasti požaduje 40 dolárov za štvorcový meter ročne.

Často kladené otázky (FAQ) k článku:

1. Prečo sa eBikes USA presúva zo štvrte Cherry Creek na západ od diaľnice Interstate 25?
– eBikes USA sa rozhodlo presťahovať, aby ušetrilo peniaze a mohlo konkurovať národným predajcom. Zmeny vo svetovej ekonomike, vplyv zľavových poukážok a vysoké náklady na nehnuteľnosti v Cherry Creek im znemožnili zostať tam.

2. Kde sa presúva eBikes USA?
– eBikes USA sa presúva na novú adresu 1205 W. Byers Place v štvrti Valverde.

3. Aké výhody bude mať nové miesto eBikes USA?
– Nové miesto eBikes USA je priamo vedľa cyklotrasy Platte River, má vlastné parkovisko a nachádza sa priamo pri diaľnici. Nájomné je tiež o tretinu nižšie ako v Cherry Creek.

4. Aké plány má eBikes USA pre budúcnosť?
– S ušetrenými peniazmi a energiou chce eBikes USA rozšíriť ponuku prenájmu elektrobicyklov a predajom online. Tieto služby dovtedy spoločnosť neposkytovala z dôvodu nedostatku personálu na doručovanie a financií na marketing.

Doporučené súvisiace odkazy:

1. ebikesusa.com – Webová stránka eBikes USA, kde si môžete prezerať a nakupovať elektrobicykle.
2. plazaatcherrycreek.com – Webová stránka Plaza at Cherry Creek, kde si môžete získať ďalšie informácie o tomto nákupnom centre.
3. dikeou.com – Webová stránka Realitnej spoločnosti Dikeou z Denveru, ktorá vlastní nákupné centrum Plaza at Cherry Creek.