Novinkou je e-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser

E-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser je teraz dostupný za úžasnú cenu. S promo kódom GETMOVING si môžete získať ďalších 75 dolárov zľavy a získať túto krásu poštou za 924 dolárov. Oproti pôvodnej cene 1599 dolárov sme videli cenu niekoľkokrát klesnúť na 999 dolárov počas roku 2023. Najčastejšie to boli jednodňové zľavy alebo príležitostné víkendové predajné akcie. Koncom minulého roka sme však videli nevídaný pokles ceny a to až na 600 dolárov. Teraz je dostupný so zľavou 42% oproti bežnej cene a je to druhá najnižšia cena, akú sme zaznamenali. Pravdepodobne je o 324 dolárov drahší ako v čase koncovoročnej zľavy.

E-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser je vybavený 500W motorom s bezkartáčovým zadným puzdrom a odnímateľnou 48V lithium-iónovou batériou. Jeho pomocou môžete jazdiť rýchlosťou až 20 mph iba s použitím plynu, alebo až 28 mph s pomocou päťstupňovej asistencie šlapania. V závislosti od podmienok môže prejsť jediným nabitím až 40 míľ. Okrem toho je vybavený celou radou doplnkov ako napríklad integrované svetlá so signálnymi funkciami, pneumatiky odolné proti defektom a podsvieteným displejom, na ktorom môžete sledovať aktuálnu rýchlosť, stav batérie a úroveň asistencie pri šlapání. Má dokonca skrytý USB port, cez ktorý môžete nabíjať svoj smartphone a počas jazdy sa pripojiť na Aventon aplikáciu.

Okrem toho, nezabudnite sa pozrieť na našu exkluzívnu akciu značky Juiced Bikes pri príležitosti sviatku sv. Valentína na modely RipCurrent S a CrossCurrent X Step-Over. Ak si kúpite dva rovnaké modely, môžete získať až 1250 dolárov zľavy. To všetko, aby ste mohli osláviť svoju lásku k dobrodružstvu spoločne!

Ak máte radi motoristický dizajn alebo hľadáte jedinečné modely e-bicyklov, určite si prečítajte náš nedávny článok o štyroch exkluzívnych ponukách od značky QuietKat. Tá sa pýši najnovším modelom – all-terrain e-bicyklom Lynx, inšpirovaným motorovým dizajnom Cafe Moto. Je vybavený 2-stupňovým 1000W pohon motorového náboja a 48V batériou, ktoré dokážu bicykel poháňať až do rýchlosti 28 mph a jazdiť až 63 míľ na jedno nabitie. To všetko spolu s rôznymi aktualizovanými a vylepšenými funkcionálmi.

E-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser vám ponúka vynikajúce spojenie komfortu a výkonu. S jeho vzpriameným rámom a pohodlným sedlom budete mať skvelú pózu pri jazde a nebudete chcieť dnu ostať! Vďaka veľkej batérii s rýchlym nabíjaním 3-4 hodiny stačí na to, aby ste sa mohli veľmi rýchlo vrátiť na sedadlo. Silný motor vám umožní dostávať sa na miesta rýchlejšie, ako by ste čakali, a päť úrovní asistencie šlapania a tahová funkcia znamenajú, že môžete vynaložiť čo najmenej energie alebo naopak. Vyberte sa von a zažite rýchlosť na našom najobľúbenejšom e-bicykli!

Často kladené otázky (FAQ):

1. Koľko stojí e-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser a aké zľavy momentálne ponúkajú?
– E-bicykel je momentálne dostupný za cenu 924 dolárov s promo kódom GETMOVING, čo je zľava 75 dolárov. Oproti pôvodnej cene 1599 dolárov sme videli viackrát zľavu na 999 dolárov. Koncom minulého roka bola cena dokonca 600 dolárov.

2. Akým spôsobom je vybavený e-bicykel Aventon Pace 500.2 Cruiser?
– E-bicykel je vybavený 500W motorom s bezkartáčovým zadným puzdrom a odnímateľnou 48V lithium-iónovou batériou. Dosiahne rýchlosť až 20 mph iba s použitím plynu, alebo až 28 mph s pomocou päťstupňovej asistencie šlapania. S jedným nabitím môže prejsť až 40 míľ.

3. Aké sú doplnky a funkcie e-bicykla Aventon Pace 500.2 Cruiser?
– E-bicykel je vybavený integrovanými svetlami so signálnymi funkciami, pneumatikami odolnými proti defektom a podsvieteným displejom. Na displeji je možné sledovať aktuálnu rýchlosť, stav batérie a úroveň asistencie pri šlapání. Má tiež skrytý USB port a je možné sa pripojiť na Aventon aplikáciu počas jazdy.

4. Aké ďalšie akcie značky Juiced Bikes sú momentálne k dispozícii?
– Sviatok sv. Valentína prináša exkluzívnu akciu značky Juiced Bikes na modely RipCurrent S a CrossCurrent X Step-Over. Pri nákupe dvoch rovnakých modelov môžete získať až 1250 dolárov zľavy.

5. Ak hľadáte jedinečné modely e-bicyklov, akú značku by ste mali zvážiť?
– Odporúčame náš nedávny článok o značke QuietKat, ktorá ponúka štyri exkluzívne ponuky. Ich najnovší model je all-terrain e-bicykel Lynx, inšpirovaný motorovým dizajnom Cafe Moto.

Slovník pojmov:

– E-bicykel: Elektrický bicykel, ktorý má zabudovaný motor na pohon a asistenciu šlapania.
– Znižka: Zľava alebo zníženie ceny určitého produktu alebo služby.
– Rýchlosť: Fyzikálna veličina udávajúca vzdialenosť prejdenú za jednotku času.
– Asistencia šlapania: Funkcia e-bicykla, ktorá pomáha šlapať pri jazde.
– Lithium-iónová batéria: Druh batérie, ktorá využíva lithium-iónovú technológiu pre ukladanie energie.
– Pneumatiky odolné proti defektom: Pneumatiky, ktoré majú zvýšenú odolnosť proti prebíjaniu alebo defektom.
– USB port: Univerzálny sériový zbernicový port, ktorý sa používa na pripojenie rôznych zariadení a prenos dát.
– Aplikácia: Program alebo softvér, ktorý môžete nainštalovať na svoje mobilné zariadenie na rôzne účely.

Súvisiace odkazy:
Aventon
Juiced Bikes
QuietKat