Nohavicový cyklomodel Rambler TRL spája retro štýl s modernými vlastnosťami

Nový ohrievač Rambler TRL od spoločnosti Razor je elektrický bicykel, ktorý kombinuje retro štýl s modernými vlastnosťami. Má elegantný oceľový rám, sedadlo v tvare sedadla na lavičke a krytový svetlomet, vďaka ktorému vyzerá ako starý minibike. Bicykel má tiež 20-palcové pneumatiky s drážkovaným vzorom, ktoré zvládajú nerovný terén, a nastaviteľnú vzduchovú vidlicu s odpružením, vďaka čomu si môžete prispôsobiť jazdné vlastnosti.

Rambler TRL patrí do triedy 2 elektrických bicyklov, čo znamená, že ho môžete používať na cestách a cyklochodníkoch. Samozrejme, je dôležité vždy dodržiavať miestne zákony. Bicykel je poháňaný 750-wattovým motorom, ktorý dosiahne rýchlosť až 19,9 mph (32 km/h). Napája ho lithiová batéria s napätím 46,8 voltov, ktorá po jednom nabití vydrží až 16,6 míľ (26,7 km). Môžete si vybrať medzi piatimi úrovňami výkonu a používať buď otáčkový plyn, alebo asistenciu pri šliapaní, na reguláciu rýchlosti.

Bicykel má tiež ovládací panel, na ktorom je zobrazená rýchlosť, stav batérie a úroveň výkonu. K dispozícii sú predné a zadné hydraulické kotúčové brzdy, LED predný a zadný svetlomet, ako aj blatník pre obidva kolesá. Rambler TRL je možné zakúpiť na Amazon-e a webovej stránke spoločnosti Razor za sumu 1 299,99 dolárov.

Obľuvovateľom retro štýlu a milovníkom cyklistiky určite príde vhod jedinečný bicykel Rambler TRL. S jeho štýlovým dizajnom a modernými vlastnosťami si užijete pohodlnú a unikátnu jazdu. Nech už sa rozhodnete pre prejazd mestom alebo pre objavovanie nerovného terénu, Rambler TRL vám poskytne komfort a spoľahlivosť, ktorú od elektrického bicykla očakávate.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Čo je to ohrievač Rambler TRL?
Ohrievač Rambler TRL je elektrický bicykel od spoločnosti Razor, ktorý kombinuje retro štýl s modernými vlastnosťami.

2. Aké sú hlavné vlastnosti ohrievača Rambler TRL?
Ohrievač Rambler TRL má elegantný oceľový rám, sedadlo v tvare sedadla na lavičke, krytový svetlomet a 20-palcové pneumatiky s drážkovaným vzorom pre jazdu po nerovnom teréne. Má tiež nastaviteľnú vzduchovú vidlicu s odpružením a ovládací panel s informáciami o rýchlosti, stave batérie a úrovni výkonu.

3. Aké je pohon bicykla Rambler TRL?
Bicykel Rambler TRL je poháňaný 750-wattovým motorom a napája ho lithiová batéria s napätím 46,8 voltov. Motor umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 19,9 mph (32 km/h).

4. Aká je dojazd batérie bicykla Rambler TRL?
Batéria bicykla Rambler TRL vydrží až 16,6 míľ (26,7 km) po jednom nabití.

5. Aký je rozsah nastavitelného výkonu?
Bicykel Rambler TRL ponúka piat