Focus Vam2 SL: Nová éra horských elektrobicyklov

Focus Vam2 SL je ľahký e-MTB, ktorý kombinuje efektivitu s hravým charakterom bicykla. Ponúka zadný koniec z karbónu s optimálnym flexibilným správaním a ľahkou karbónovou konštrukciou, C.I.S. 2.0 MTB stredová trubka zjednodušuje nastavenie kokpitu a integruje všetky káble do rámu, a rozsiahla ochrana rámu pre miesta, ktoré sú viac vystavené vonkajším vplyvom. Vam2 SL vyzerá a jazdí ako bežný MTB, ale s výhodami elektrického systému.

Vam2 SL je poháňaný FAZUA Ride 60, ľahkým a efektívnym elektromotorom, ktorý poskytuje krútiaci moment 60 Nm a maximálny výstupný výkon 450 W. Má tri režimy jazdy a ďalšiu funkciu zvýšenia výkonu, ktorá krátkodobo zvýši výstupný výkon. Vam2 SL má 130 mm systém odpruženia a uhly vidlice je možné nastaviť medzi 64,5° a 65,5° pomocou otáčania nábojov. Patrí do kategórie Bike Classification 4 a je možné naň namontovať vidlicu s dĺžkou až 554 mm a zdvihom 140 mm. Vam2 SL je k dispozícii v štyroch veľkostiach (S, M, L, XL) a dvoch farbách (čiernej alebo modrej). Cena za Vam2 SL je 5 999 eur a je možné ju objednať prostredníctvom overených miestnych predajcov, ktorých nájdete na webovej stránke Focus.

Titulná fotografia: Focus

Často kladené otázky (FAQ) – Článok: Focus Vam2 SL – Ľahký e-MTB s efektívnym výkonom a hravým charakterom

1. Čo je Focus Vam2 SL?
Focus Vam2 SL je ľahký e-MTB, ktorý kombinuje efektivitu s hravým charakterom bicykla. Ponúka zadný koniec z karbónu, ľahkú karbónovú konštrukciu a rozsiahlu ochranu rámu.

2. Aké výhody má elektrický systém na bicykli?
Elektrický systém umožňuje pohodlnú jazdu a pomáha jazdcovi pri tiahnutí alebo jazde na kopci. Má tri režimy jazdy a funkciu zvýšenia výkonu.

3. Aký je výkon elektromotora v Focus Vam2 SL?
Vam2 SL je poháňaný FAZUA Ride 60 elektromotorom, ktorý poskytuje krútiaci moment 60 Nm a maximálny výstupný výkon 450 W.

4. Aký je systém odpruženia v tomto bicykli?
Vam2 SL má 130 mm systém odpruženia a uhly vidlice je možné nastaviť medzi 64,5° a 65,5°. Je možné naň namontovať vidlicu s dĺžkou až 554 mm a zdvihom 140 mm.

5. Aké sú dostupné veľkosti a farby bicykla Vam2 SL?
Vam2 SL je k dispozícii v štyroch veľkostiach (S, M, L, XL) a dvoch farbách (čiernej alebo modrej).

6. Kde je možné zakúpiť Focus Vam2 SL?
Cena za Vam2 SL je 5 999 eur a je možné ju objednať prostredníctvom overených miestnych predajcov, ktorých nájdete na webovej stránke Focus.

Pre viac informácií navštívte oficiálnu webovú stránku: https://www.focus-bikes.com